Svētku ballītes

 

1. Izbraukuma dzimšanas,  vārda dienas svinības un jautrās bērnu ballītes kopā ar Kašeru 

 

 

            Ielūdz savu ģimeni, draugus un nosvini savus svētkus jautrā gaisotnē kopā ar Kašeru. Mēs dodamies izbraukumos pie Jums! Ja nepieciešams piedāvājam telpas arī Rīgā.

            Ballīte un programma tiek pielāgota bērnu vecumam. Svētku programmu varam izveidot pēc sava individuāla plāna. Ballītes vadam latviešu, krievu un angļu valodās, kuru apkalpos vismaz 2 personas.

 

Papildus ir pieejami fotogrāfa pakalpojumi.

 

 

Svētku svinības, pakalpojums ietver:

 

  • Dzimšanas dienas svinību himnas apguve
  • Radošās meistarklases un darbnīcas ar Kašeru (Kreatīvais make-up, glitter tattoo, svečturīša izveide (vai sapņu ķērāju izgatavošana), svētku maskas, modes skate un jautrā svētku dienas fotosesija).

          Svečturīša izveide:

 

 

Svētku maskas izveide:

 

 

Parģērbšanās un jautrā dzimšanas dienas fotosesija:

 

  

  • Dejas un rotaļas

 

  • Svecīšu pūšana un jubilāra sveikšana

  • make-up challendžs

  • "Patiesība vai risks" spēle

  • Ballīti apkalpos vismaz 2 personas – vadītājs un koordinators

 

Pakalpojuma cena par 3 h: 

Darba dienās (P.- C.)

Brīvdienās (P. - Sv.)

Ballītes vadītājs ar jautru un radošu programmu + meistraklases (iekļauti materiāli un noformējums)

250 EUR

250 EUR

Fotogrāfs (ja nepieciešams)

55 EUR

70 EUR

Ielūgumi 12 pers. (ja nepieciešams)

4 eiro gab.

4 eiro gab.

 

  

 

2. Ballītes mazajiem:

Četras jautras bērnu ballīšu programmas, kas piemērotas ik vienam bērnu vecumam.  Iepazīsties ar ballīšu aprakstiem un  izvēlies sev piemērotāko!

Ballites cena: 150 eur + ceļa izdevumi; Ballītes garums: 2h; Ballites vieta: Jūsu izvēlēta

 

Ballīte Indiāņu stilā

Ballītes laikā Tev un Taviem draugiem būs iespēja iejusties īstu Indiāņu ādā, izveidot aproces, galvas rotas un, kas gan ir Indiāņi bez sava cilts zīmējuma un maģiskā balona zvēriņa.   Izveidosim paši savu ugunskuru un dejosim cilts dejas. Pēc kārtīgas ballītes der arī labi izgulēties, tāpēc katrs sev izveidosim sapņu ķērāju.  Tas viss un vēl vairāk Tevi sagaida Indiāņu ballītē.

Ballīte Pirātu stilā

Vai sen jau esi sapņojis iejusties pirāta tēlā un meklēt noslēpumainos  salas dārgumus? Nāc uz ballīti, iegūsti savu pirāta zobenu un  atrodi dārgumus! Ballītes laikā mēs pārtapsim par īstiem pirātiem, izveidosim savu pirātu karogu, dejosim pirātu dejas, spēlēsim spēles un veidosim dāvanas paši sev!

 Ballīte kopā ar Mikipeli

Mikipele Tevi un Tavus draugus iegriezīs jautrā deju karuselī  un iemācīs izveidot skaistas aproces, kā arī visi kopā veidosim "ķepu" nospiedumus.  Mikipeles ballītes laikā tiks rīkota arī lielā MIKIPEĻU modes skate un, kā jau pirms katras modes skates, arī Mikipeles ballitē būs lielās pārvērtības - izdaiļosim peļu austiņas, sakrāsosim sejiņas, pārģērbsimies un izveidosim katrs sev draugu - Pluto. 

Ballīte kopā ar Pepiju Garzeķi

Vai arī Tu kā Pepija nevēlies izaugt liela vai liels? Vai Tu zini kur paslēpta Kukaramba? Pie mums jau rosās Pepija Garzeķe, kas  Tevi un Tavus draugus vedīs Kukarambas meklējumos.  Lai  ceļojuma laikā mūs neatpazītu mēs visi  maskēsimies -  vasarasraibumi, spilgtas lūpas, sārti vaigi, tas viss mums palīdzēs.  Meklējot Kukarambu, visi kopā veidosim krāsaino roku plakātu, balona draugus, kas mums dosies līdzi lielajā celojumā.  Pepija Jums iemācīs veidot jestrās aproces un, protams, arī dejas neizpaliks!